Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kalendář

Datum a čas

Dnes je neděle, 14. 4. 2024, 18:58:43

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:143
TÝDEN:867
CELKEM:231234

Obsah

Říjen 2019

Typ: náš tip
Z důvodu velké nemocnosti nejen dětí ale i rodičů, jsme Rodičovskou schůzku přesunuli na úterý 8.října.
Stále ještě se zaobíráme úrodou. Ochutnali jsme zeleninu nejen ve vlastnoručně uvařené bramboračce na zahradě v kotlíku, také poznáváme ovoce všemy smysly. Pro rodiče nejen předškoláků jsme ve spolupráci s Masarykovou základní školou připravili přednášku o školní zralosti. První část proběhla v úterý 1.října a druhá část je připravena na 15.října od 16,00 v MZŠ v Obecnici.Srdečně zveme všechny rodiče.
"Krteček a jeho kamarádi" je název ekoprogramu, který se uskuteční v úterý 22.10.
Tento den také začíná kroužek flétny a hned týden na to kroužek předškoláků. Každé úterý a středa od 7,30 hod ( Flétna pokročilí od 7,00hod).
Ve spolupráci s obcí začínáme připravovat Adventní jarmark ( který se bude konat v sobotu - 30.11.) a za tím účelem pořádáme pracovní schůzky pro rodiče, kteří se mohou naučit šít naše hračky nebo si zkusit práci s keramikou apod.
Pracovní schůzky pro rodiče se konají v úterý od 16.30 hod:
- keramika + jak se šijí zvířátka, s kterými si děti hrají ve školce ( út.8.10.) je možné šít i doma. Děkujeme všem maminkám, které nám pomáhají.
- přijďte si s námi vyzkoušet pletení košíčků z papírových trubiček nebo práci s keramikou ( út. 22.10.)
- další pracovní schůzka ( út. 19.11.)
- dokončení + vánoční dekorace ( út. 26.11.)
V úterý 29.10. od 15,30 hod jsme na rychlo připravili brigádu dětí a rodičů na dokončení vyvýšených záhonů na školní zahradě a pracovní dílničku, kde si vyrobí lucerničku všechny děti, které ji ještě nevyráběly. Pomohou jim maminky nebo tatínkové.
Na brigádu prosíme vezměte s sebou vhodné oblečení a nářadí (rukavice, kolečko, lopatu, krumpáč...) potřebujeme vyrovnat do vodorovna základnu pod záhony a naplnit gabiony oblázky. Hodně práce už zastaly vaše děti, rozebraly původní záhony a odvezly všechnu zeminu. Všechno ale sami nezvládnme, proto vás žádáme o pomoc. Odměnou bude i malé občerstvení.
Velmi děkujeme všem úžasným rodičům a dětem za účast na brigádě. Díky nim jsme všechno zvládli a záhony máme na jaro připravené.


Vytvořeno: 30. 1. 2020
Poslední aktualizace: 30. 1. 2020 15:27
Autor: Dana Chvojková