Obsah
Dětský sportovní den 2023
Dětský sportovní den 2023
Počasí jako vymalované, sportovci nažhavení, pořadatelé připravení, moderátor dobře naladěn, rodiče s posledními radami k soutěžím…. To vše bylo v začátku Dětského sportovního odpoledne pořádaného TJ Sokolem Drahlín a obcí Drahlín na oslavu Dne dětí 2023 v sobotu 25. června.
Sešlo se opravdu hodně hlavně menších soutěžících, kteří ukázali své výkony v několika kategoriích a ještě více disciplínách. Běhalo se na různé vzdálenosti, sbíraly se víčka do kelímků, lovily se rybičky, házelo se na pyramidu, skákalo se v pytlích, jezdilo se na odstrkovadlech, kolech na rychlost i zručnost, dopravovaly se pet láhve do cíle, kopalo se na střed…. Vítězové se ukázali na stupních 23x, z toho ve 4 doplňkových disciplínách, kde se hodnotil jen ten nejlepší.
Všichni soutěžící se snažili, seč jim síly stačily a všichni nakonec vyhráli. Přesto je možno vyzdvihnout výkony některých z nich, např. z chlapců Tomáš Vohnout a Jakub Kudrna (4x na stupních vítězů), Lumír Michal, Jan Vohnout a František Štefány (3x na stupních vítězů), z děvčat Nina Pfauserová, Pavlína Růžičková a Natálie Fulaitárová (4x na stupních vítězů) a Karolína Zárybnická (3x na stupních vítězů).
Také občerstvení soutěžících i doprovodu bylo na úrovni, hlavně ty výborné koláčky….
Zakončení veselého dne bylo na hasičích z Obecnice, kteří už tradičně potěšili děti koupelí v pěně.
DCh.
Poslední aktualizace: 8. 7. 2023 9:35