CELKEM:233240

Obsah

Posvícenský fotbal 2020

Typ: náš tip
posvícenský zápas V pondělí 28. září 2020 se hrál na hřišti v Drahlíně zápas III. třídy skupiny A mezi domácím Sokolem a TJ Starou Hutí.

Zápas TJ Sokol Drahlín : TJ Stará Huť

V pondělí 28. září jsme si mohli zafandit na odloženém zápasu Sokol Drahlín versus Stará Huť. Bylo počasí, že by psa nevyhnal, lilo a lilo, takže lze považovat aktéry utkání skoro za hrdiny a asi 45 diváků jim všem mohlo zmrzle zatleskat.

Za necelých 20 minut jsme už prohrávali 1:3 a ani snaha nepomohla. Radostí byl gól Karla Štěfányho ve 45. minutě utkání, takže jsme do šaten odcházeli s kontaktním skóre 2:3. Druhá polovina zápasu už neznamenala naše zlepšení a prohráli jsme 2:5. Naše góly stříleli Daniel Bartůněk a Karel Štefány a jako kapitán se v utkání představil Jan Herink.