CELKEM:233490

Obsah

Turnaj ve stolním tenisu 2018

Typ: ostatní
Turnaj ve stolním tenisu 2018 Sokol Drahlín uspořádal 21. dubna 2018 1. ročník turnaje neregistrovaných hráčů a hráček.

Turnaj ve stolním tenisu Drahlín 2018

Drahlín 21. dubna 2018
TJ Sokol Drahlín uspořádal 1. ročník turnaje neregistrovaných hráčů a hráček stolního tenisu v místní sportovní hale. Po loňském nultém ročníku mezivesnického turnaje byl ten letošní výhradně drahlínský. Účast přijalo 8 odvážných žen a 7 neméně odvážných mužů. Zhruba stejný byl i počet fandících diváků a rozhodčích. Účastníci turnaje si rozdělili hodnotné ceny v kategoriích jednotlivců, smíšených dvojic a v obíhačce. Novinkou byla upomínková trička vysoké kvality s logem pořádající organizace. Ti nejlepší obdrželi „zlaté“ sošky zobrazující tenistu nebo tenistku s pálkou na podstavci s upomínkou turnaje a roku triumfu. Budou jistě zdobit příslušné domácí police. Turnaj se konal v báječné atmosféře, odpovídající byly výkony sportovců a nadšených amatérských tenistů z řad všech generací od dětí po dědoušky. Nakonec vyhráli všichni, kteří zapojili své tělo do pohybu a dokázali přemoci lenost v parném dni spíše letního charakteru. Sošky si odnesl v kategorii mužů Petr Brynda, který obhájil loňské vítězství, a Alena Samková, která dominovala poprvé, když loni skončila druhá. Nejstarší hráč turnaje Jarda Trnovec skončil v kategorii mužů na druhém místě a jeho výkon v 83 letech opravdu zasluhuje uznání. Titul Nejlepší smíšená dvojice vybojovali Daniela Šrámková a Zdeněk Černohorský. Závěrečná "Obíhačka" se stala kořistí Daniely Šrámkové. Posezení na konci turnaje a jeho zhodnocení určitě přispělo k rozvoji přátelských vztahů v obci a bude přínosem pro další ročník. Už se všichni zase těšíme.

Poděkování patří všem organizátorům včele s moderátorem Standou Lopatou, hlavním poskytovatelem občerstvení a vzorným hostitelem Vaškem Hrkalem a obci za bezplatné propůjčení haly. Poděkování patří také všem soutěžícím, protože jejich výkony potěšily a dokonce i pobavily, a všem rozhodčím, kteří rozhodovali poctivě a spravedlivě a někdy i na pokraji svých sil.