Utkání III. třídy A okresní soutěže: Sokol Drahlín : TJ Zduchovice

Typ: náš tip
Drahlin-Zduchovice V sobotu 19. října 2019 jsme na vlastním hřišti hostili TJ Zduchovice....

TJ Sokol Drahlín : TJ Zduchovice

V sobotu 19. října 2019 se hrálo doma 9. kolo III. třídy skupiny A okresní soutěže mezi domácím Sokolem a TJ Zduchovicemi. Utkání sledovalo 65 diváků a ti viděli utkání, ve kterém se domácím nepodařilo vstřelit branku. Hned v úvodu se zranil domácí brankář Josef Cifrain a musel být vystřídán Lukášem Koubou. V našem mužstvu se vytřídali postupně všichni 4 náhradníci, ale moc to nepomohlo. Jediný gól utkání padl těsně před koncem první poloviny utkání v 45. minutě do naší sítě. Ve druhém poločase se více faulovalo a soupěř za to obdržel 3 žluté karty. Prohráli jsme 0:1. Průběžně jsme v tabulce soutěže na 4. místě s 18. body.